telefon 0907 779 077
Po - Pia: 10.00 - 16.00
  /  
NEPEČENÉ!

NEPEČENÉ!

Hodnotenie čitateľov (202)
15,99 € 19,99 € (ušetríte 20 % / 4,00 €)
stav skladu

Posielame do 24 hodín
(titul máme na sklade)

Najnovšia kniha Adriany Polákovej obsahuje 40 osvedčených a jednoduchých receptov nepečených dobrôt, ktorých prípravu zvladne každý. Na takmer 200 stranách nájdete okrem úžasných veľkých fotografií nepečených dezertov aj fotografie z nádherného Toskánska, kde Adriana načerpala inšpirácie a absolvovala školu pečenia a varenia. Kniha sa stane pre vás nezabudnuteľným gurmánskym, ale aj vizuálnym zážitkom. 

Nepečené ! - zážitok pre všetky zmysly!

O tejto knižnej novinke môžme smelo napísať, že je naozaj zážitkom pre všetky zmysly. Zrakové a  chuťové  vnemy prebudíte  prezeraním nádhernych dvojstranových fotografií nepečených dezertov a fotografií z Toskanska. Ďalšie vnemy a zážitky vám prinesieme prostredníctvom  papiera MUNKEN, ktorý sme sa rozhodli použiť pri výrobe. Hmatový zážitok ( drevitá štruktúra papiera ) oceníte pri dotyku a listovaním strán v knihe, čuchový zážitok vám spôsobí nie len vôňa "novej knihy" ale aj vôňa prírodného papiera  vyrábaného vo Švédsku z ekologicky označených surovín. Dokonca tento papier budete vnímať sluchom - počúvať...vravíte, že je to nemožné? Vypočujte si teda papier Munken.

Nepečené! fotenie NEPEČENÉ, Toskánko, Adriana Poláková
Nepečené! Hľadajte Adrianu Polákovú Adriana Poláková, NEPEČENÉ,

Detaily o knihe NEPEČENÉ!

Autor: Adriana Poláková
Vydavateľ: Ringier Axel Springer Slovakia a.s.
Rozmer: 220x260 mm
ISBN: 978-80-85258-95-0
Počet strán: 192
Jazyk: slovenský
Väzba: pevná
EAN: 9788085258950
Rok vydania: 2015
Pridať hodnotenie
Hodnotil:
Dátum: 29.09.2015
Hodnotenie:
Veľmi zaujímavé spracovanie kuchárskej knihy. Fotky sú trošku tmavé, ale recepty sa zdajú byť chutné. Mám všetky Adrianine knihy a tak sa veľmi teším z jej novinky
Hodnotil:
Dátum: 24.09.2015
Hodnotenie:
Krásne fotky, piecť som ešte nestihla, ale oči sa mi už najedli ;)
Hodnotil:
Dátum: 21.09.2015
Hodnotenie:
Dobrých receptov na nepečené dezerty nikdy nie je dosť. Potešila ma hlavne ich jednoduchá príprava.
Hodnotil:
Dátum: 18.09.2015
Hodnotenie:
Kus kvalitnej knihy.
Hodnotil:
Dátum: 16.09.2015
Hodnotenie:
Juuuuj mne dnes došla knižka od Adriany, Nepečené! Teším sa, keď už budem vyberať recepty :)
Hodnotil:
Dátum: 31.08.2015
Hodnotenie:

Som očarený ! Dnes mi prišiel balík s knihou NEPEČENÉ ! V prvom rade som zacítil nádhernú vôňu novej knihy, v druhom rade na mňa zapôsobila krásna textúra papiera a celej knihy, a v treťom rade to boli samozrejme recepty ! Milujem svetové dezerty a táto kniha je och plná - tiramisu, trifle, truffles, créme brulée, panna cotta a mnohé iné. Vždy som ich chcel skúsiť ne-upiecť a teraz mám konečne ten správny recept ;) Ale teší ma aj to, že v knihe sú zahrnuté klasiky ako metrový koláč, marlenka, šarlota alebo kávové zrná. Musím povedať, že je to úžasná kniha plná toskánskeho slnka a príjemných receptov. A samozrejme užitočných rád, ktoré je vždy potrebné vedieť. Je to naozaj "must have" v každej knižnej poličke ! Myslím, že v najbližších týždňoch ju budm mať stále otvorenú a budem ne-piecť :)

Hodnotil:
Dátum: 27.08.2015
Hodnotenie:
Som sklamaný, kniha je na matnom papieri, obrázky a fotky vôbec nevyznejú, text je niekedy slabo čitateľný, recepty sú strašne strohé, chýba mi tam nejaký sprievodný text a nap. príbehy, rozprávanie.
Hodnotil:
Dátum: 16.08.2015
Hodnotenie:
Super kniha
 
Hodnotenie čitateľov (202)

Názory a recenzie čitateľov na NEPEČENÉ!

 
 
 
Bezpecny nakup
certifikat pricemania certifikat heureka certifikat najnakup
Wplatba TatraPay
Meastro MasterCard Visa Visa Electron
?>